Мебляр з Дніпропетровщини став переможцем сьомого сезону «МастерШеф»

logo
212335_mebljar_z_dnipropetrovwini_stav_peremozhc.jpeg


Мебляр з Дніпропетровщини став переможцем сьомого сезону "МастерШеф"

Переможцем сьомого сезону «МастерШеф» став 30-річний мебляр з Кам’янського. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на fakty.ua.

Рівно чотири місяці тривало кулінарне змагання в проекті каналу СТБ «МастерШеф» за звання кращого кухаря країни. Переможцем сьомого сезону шоу став 30-річний мешканець Кам’янського Дніпропетровської області Вадим Бжезинський, який на початку 2018 року і відправиться в Париж — в одну з кращих кулінарних шкіл Європи.

Саме Вадиму вдалося вразити суддів проекту своїми гастрономічними шедеврами, за що він отримав заповітне місце спочатку в сотні, а потім став найкращим кулінаром. При цьому хлопцеві довелося пройти складні випробування, пов’язані не тільки з приготуванням їжі, але й з логікою і ерудицією. Одного разу Вадим навіть перебував за крок від вильоту з проекту. Він до сих пір з жахом згадує той день.

«Зізнаюся, перемога стала для мене повною несподіванкою, — каже Вадим. — Коли почув своє прізвище, навіть не відразу зрозумів, що це про мене. Хоча так вийшло, що з усіх близьких я, напевно, єдиний, хто не вірив у власну перемогу. Пам’ятаю, мій кращий друг Саша ще після першого кастингу сказав: «Ось побачиш, приз «МастерШеф» буде твій». А я лише сміявся у відповідь».

Також він розповів, що думає над ідеєю запустити з другом кулінарний канал в Інтернеті, через те що ця тема зараз являється дуже популярною.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?