Максим Кривоніс став чемпіоном Кам`янського з міжнародних шашок втретє поспіль

Главная » Місто » Максим Кривоніс став чемпіоном Кам`янського з міжнародних шашок втретє поспіль

04.05.2024

Автор: Віктор Куленко.

Максим Кривоніс і Аріна Федорченко стали переможцями чемпіонату Кам`янського з шашок-100, який пройшов першого травня в ліцеї № 40.

Шашковий чемпіонат Кам`янського, що триває вже третій тиждень, привертає увагу не тільки місцевих вболівальників, а й майбутніх суперників кам`янчан з інших міст нашої країни. Цікаво, що на передостанньому етапі змагань (вікова категорія до 19 років)третьою золотою нагородою поспіль серед юнаків (чемпіон до 13 та до 16 років) відзначився учень ліцею № 30 Максим Кривоніс. Цього разу вихованець тренерки Альони Губарєвої практично без перешкод дійшов до фінішу, набравши 12 очок з 14 можливих. На другому місці розташувався Тимофій Кобзєв, учень ліцею ІТ. У підопічного тренера Ігоря Губарєва в активі 10 очок. На одне очко від нього відстав студент ДДТУ Добриня Савінський.

Максим Кривоніс став чемпіоном Кам`янського з міжнародних шашок втретє поспіль - ФОТО

А от у турнірі серед дівчат знову непередбачувана боротьба за медалі чемпіонату. Кандидатка в майстри спорту Аріна Федорченко (тренер Дмитро Савінський) у гострому суперництві з чемпіонкою міста до 16 років Євою Бабій довела свою перевагу. В учениці ліцею № 11 Аріни Федорченко 10 очок і перше місце, Єва Бабій друга – 8 очок, “бронза” у Кіри Кравченко, яка відсталана одне очко.

Сьогодні, 4 травня о 10:00 стартував останній етап чемпіонату міста з шашок-100 – турнір серед молоді (1998 р.н. та молодші).