Мати загиблого бійця полку “Дніпро-1” презентує книгу про бойовий шлях свого сина

logo
209777_mati_zagiblogo_bijcja_polku_dnipro_1_prez.jpeg


Мати загиблого бійця полку “Дніпро-1” презентує книгу про бойовий шлях свого сина

22 та 23 грудня у Дніпрі свою книгу презентує Марія Боняківська, мати Валерія Боняківського з позивним “Кабул”, який став до лав тоді ще батальйону «Дніпро-1” добровольцем ще у 2014 році і героїчно захищав Україну на Сході. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу підрозділу.

“Мені стало цікаво, що ж там, я стала сприймати як він там воював, яким він був, яким до людей, який командир, мене все це цікавило. Він такий персонаж і людина, яка запам*ятовувалась людям”, — зазначила мати загиблого.

З початком бойових дій Валерій пішов добровольцем на фронт, де і потрапив під мінометний обстріл у с.Піски. Створюючи книгу, мати героя, приїжджала на фронт, додому до побратимів сина і записувала їх розповіді на диктофон, щоб в результаті створити історію з реальними фактами про військове життя.

Презентація відбудеться одразу у трьох місцях:

22 грудня 14:00, база полку «Дніпро-1», вул.Лешко-Попеля 14а22 грудня 18:00, «Українське подвір’я духовно-культурний центр», вул. Січових Стрільців, 3А23 грудня 11:00, консерваторія ім. М. Глинки, вул. Ливарна, 10

Нагадаємо, раніше у Дніпрі презентували Книгу пам’яті загиблих на війні мешканців Дніпропетровщини.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?