Мама побитої 11-місячної дівчинки загадково зникла дорогою до лікарні в Дніпрі

logo
219201_mama_pobitoji_11_misjachnoji_divchinki_za.jpeg


Жінка взяла в брата гроші на поїздку, але до доньки не доїхала.

У Дніпрі лікарі опікуються 11-місячною Софійкою, котру привезли з Кам’янського з численними переломами. На десятий день перебування дитинки в медичному закладі нарешті з’ясувалося, що маленька пацієнтка житиме, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Була загроза для життя», — зізнається дитячий травматолог Олексій Мохов. Малятко, попри біль, намагається всміхатися медсестрам, які її доглядають. «Вона «ам!» говорить, коли я її годую. Якщо я довго ложечку їй не даю», — розповідає одна з медсестер. Вони забезпечують дитину харчуванням, а лікарі власним коштом купують памперси. Печиво та дитячі каші в цю палату несуть батьки інших маленьких пацієнтів, бо за 10 днів, поки Софійка бореться за життя, до неї ніхто з рідних не навідався. «З родичів за цей час нікого не було. Взагалі», — каже мама сусіда по палаті Людмила Хамкина.

ВідеоУ Дніпрі 10-місячна дівчинка отримала десять переламів через нібито необережність мами

Медики побоювались, що Софійка з Кам`янського не виживе. Звідки стільки важких травм в немовляти, поліції її мати пояснила так: мовляв вона впала на дочку. У лікарні Софійка вже 10 днів, проте мати її досі не провідала.

У Дніпрі 10-місячна дівчинка отримала десять переламів через нібито необережність мами

У поліції пояснили, що травми Софійка дістала від матері – та начебто ненавмисно впала на дитинку, коли раптом стало зле. «У жінки стався приступ епілепсії, і вона впала на свою дитину. Тому розглядаємо цю справу, як нещасний випадок», — пояснила речник ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська. Мати спочатку навіть не зрозуміла, які важкі травми у дитини, тож швидку викликали аж наступного дня, і не сама жінка, а її брат. Родичі пояснюють, що мама Софійки з донькою приїхали з Криму місяць тому. «Вона не била дитину, вона впала на дитину», — кажуть вони та запевняють, що самі були свідками цього.

Розпитати в самої матері, як усе було, наразі неможливо. Брат каже, що два дні тому вона взяла в нього гроші та нібито поїхала провідувати дитину – відтоді її телефон не відповідає. «Ні туди не доїхала, ні сюди не доїхала. Де вона – хто її знає», — каже родич.Чоловік стверджує, що проблеми з власними дітьми в сестри виникають не вперше – двох вона залишила в Криму, десь  на Дніпропетровщині живе ще одна її дитина. «Їй ці діти не треба», — припускає він.

Читайте також: Переламані ребра, гомілки і стегна: в Кам’янському жорстоко побили 11-місячну дівчинку

У місцевій соціальній службі жінку і Софійку знають, бо виписували їм допомогу, коли вони переїхали з окупованого Криму. Там кажуть, що в жінки справді була епілепсія, але дитину вона доглядала, як слід. «І ліжечко було, і ванночка, на штучному вигодовуванні. В мене не було претензій», — твердить начальник районної служби у справах дітей Людмила Маркова. У матері Софійки залишилося півтора місяця, бо якщо доти вона не з’явиться в лікарні, соцслужба розпочне процедуру позбавлення батьківських прав. Історію Софійки небайдужі вже розмістили в соцмережах, і вже є охочі взяти її за дочку.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко


А поделиться?