Майже 500 кущів: поліцейські Кривого Рогу знищили ціле поле конопель

logo

19 липня поліцейські Кривого Рогу знайшли та викорчовували на території села, що в Покровському районі, близько 500 кущів коноплі. Рослини з метою подальшого збуту марихуани вирощував місцевий житель. Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження та обирають покарання для наркофермера. Про це повідомила прес-служба Національної поліції Дніпропетровської області.

У одному з сіл Покровського району чоловік виростив ціле поле наркотичних рослин, а саме конопель. Загальна кількість кущів «врожаю» склала близько 500. 19 липня поліцейські в рамках спецоперації «Мак» знайшли та ліквідували усі рослини. З’ясувалося, що до вирощування заборонених рослин причетний раніше засуджений 45-річний чоловік, який планував із конопель зробити та збувати наркотичну речовину, відому як «марихуана».

За фактом злочину, на власника рослин відкрито кримінальне впровадження за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років.

Зараз вирішується питання про вручення підозри та обрання запобіжного заходу чоловікові. Зразки вирощеного  забрали до лабораторії для подальшої експертизи.

Нагадаємо, раніше в рамках операції «Мак» поліцейські ліквідували теплицю з наркотичними рослинами недалеко від Кривого Рогу.