Майстри фінансів: учні криворізького ліцею будуть представляти Україну на Міжнародному турнірі

logo

Фото криворізького ліцею №127

Кривий Ріг став одним із перших міст, який зацікавився пілотним Національним проєктом з фінансової грамотності. Днями відбувся «Фінансовий батл», який організували у рамках цього Національного проєкту.

У ньому взяли участь 36 учнів 10-х класів ліцеїв міста. Переможцем стала команда ліцею №127. Про це
повідомили в департаменті освіти і науки виконкому Криворізької міськради.

Команда клубу фінансової грамотності криворізького ліцею №127 «Майстри Фінансів» стала переможницею Регіонального батлу з фінансової грамотності, який реалізується у межах Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0 та Пілотного проєкту по відкриттю клубів фінансової грамотності в ліцеях
міста Кривого Рогу.

Фото криворізького ліцею №127

Склад команди «Майстри Фінансів»: Дар’я Карась, Кирило Шавкун, Михайло Казарін, Ілля Приходько, Тимур Мілютін, Анастасі Шелудякова.

Учасники батлу показали найкращий поточний рівень фінансової грамотності серед підлітків, продемонстрували
вміння використовувати свої ресурси й резерви.

Фото криворізького ліцею №127

Читайте також: Надрукуй перемогу: у Кривому Розі запускають безкоштовну майстерню
3D-друку

Крім цього, учні продемонстрували вміння вибудовувати відносини з партнерами, поводитись з грошима, вигідно інвестувати та змінювати своє життя на краще в процесі командної гри на базі гри-симулятора з управління ресурсами «Життєвий капітал».

Фото криворізького ліцею №127

Завдяки
високому рівню знань саме юні криворіжці будуть представляти Україну на Міжнародному турнірі з фінансової грамотності в Відні навесні 2024.

Раніше ми писали: колекція тубусів жительки Кривого Рогу стала найбільшою в Україні. Її Ірина Липень представила на мілітарній художній виставці у столиці. Загалом колекція налічує
87 авторських експонатів, що є абсолютним рекордом України.