Люди організовані, паніки немає. У Кривому Розі перевозять жителів з небезпечних районів

logo

image

У Кривому Розі розпочався переїзд мешканців низки мікрорайонів Центрально-Міського району та «Військового містечка 33», що розташовані поблизу військових об`єктів. Як повідомляють у військовій адміністрації міста, людей переміщують до інших районів.

Багато людей переїжджають до свої родичів та друзів. Для тих, хто не має змоги розміститися у близьких людей, місто організувало місця в гуртожитках, дитячих садочках та школах.

Людей перевозять безкоштовними дизель-генераторними тролейбусами та мікроавтобусами, оскільки комунальні автобуси залучені в інших завданнях з укріплення міста.

«Ми живемо у військовому містечку Довгинцівського району. Ми бачили, що відбувається з житловими будинками, коли ворог обстрілює ракетами та бомбами місця дислокації наших українських військових. Тому, звичайно, в таких умовах краще переїхати до безпечного місця», — каже криворіжанка Тетяна.

«Дуже приємно, що організували транспорт, а по телевізору розповіли звідки виїжджати. Я хотіла поїхати до подруги, та до неї вже приїжджають діти. Поїду до школи. Взяла з собою матрац, подушку та книжку. Важливо, що там будуть годувати», — сказала жителька мікрорайону «Цегляний завод» Ольга.

Пенсіонер Володмир Петрович не буде виїжджати, але прийшов допомогти сусідам донести речі. Чоловік говорить, що недалеко від нього сховище, і переконаний, що все буде добре.

Відповідальний за переміщення мешканців «Військового містечка 33» Микола Павлюк зазначив, що люди організовані, паніки немає.

10 мікроавтобусів курсуватимуть увесь день з 8 до 18 години.

Мешканців, які планують переїхати до учбових закладів, брати с собою документи, мобільні телефони с зарядними пристроями, ковдри, подушки та, у кого є, спальні мішки та матраци для розміщення.

Харчуванням забезпечать.

— Силами вчителів та батьків. У школі Дніпра збирають волонтерську допомогу й облаштовують укриття

— У Кривому Розі з міркувань безпеки переселять мешканців кількох мікрорайонів

— Українські військові розбили колону російської техніки, яка їхала на Кривий Ріг

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро