Ліміт вичерпаний: у Кам’янському завершено проєкт «Театр для вразливих груп населення»

logo

Skip to content

Ліміт вичерпано: у Кам’янському завершено проєкт «Театр для вразливих груп населення»

Лише за півтора місяця «театр за 1 гривню»відвідали 2070 людей, тобто весь запланований в рамках проєкту ліміт вичерпано. Про це повідомили вТеатрі ім. Лесі Українки.

«Коли розробляли проєкт «Театр для вразливих груп населення», ніхто й не гадав, що ми його так швидко завершимо. 

З одного боку, ми раді, що проєкт мав попит, нам приємно бачити велику зацікавленість кам’янчан у театральному мистецтві і прихильність саме до нашого творчого колективу.

З іншого боку, сумно, що все так швидко закінчилося. 

Ми обов’язково будемо продовжувати працювати над подібними проєктами,щоби зробити театр доступним для тих, хто цього потребує», – йдеться у повідомленні театру.

Нагадаємо, проєкт «Театр для вразливих груп населення» здобув перемогу на конкурсі громадських проєктів «Бюджет участі. Місто. 2024». Його реалізація розпочалася 20 квітня. В рамках проєкту скористатися «квитком за 1гривню» могли:

ветерани війни та члени їхніх сімей, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України;вимушені переселенці;діти-сироти та діти з багатодітних родин;люди з інвалідністю;ветерани війни, які брали участь у бойових діях в Афганістані та на території інших держав;учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;люди похилого віку (від 65 років істарші).Навігація записів