Куратор розгрому дніпровського Євромайдану хоче повернутися у місто

logo

Куратор розгрому дніпровського Євромайдану хоче повернутися у місто

29 серпня апеляційний суд Дніпра відхилив апеляцію адвоката екс-заступника начальника управління внутрішньої політики Дніпровської міськради Станіслава Палея, який керував розгромом дніпровського Євромайдану. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Лиця».

Як зазначається, захисник оскаржував ухвалу слідчої судді Індустріального райсуду Людмили Слюсар, відповідно до якої відмовлялось у скасуванні підозр та залишилось дійсним оголошення в розшук Станіслава Палея.

«Відмовити у відкритті провадженні за скаргою адвоката про скасування повідомлення про підозру, повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри, скасування постанови про оголошення в розшук, зобов’язання вчинити певні дії у кримінальному провадженню», — йшлося в постанові.

Нагадаємо, що  25 листопада 2013 року в Дніпрі під покровом ночі близько 40 «тітушок» розгромили наметове містечко Євромайдану, ночувати в якому лишилося 20 людей. Керував розгоном, за твердженням координатора Євромайдану Віктора Романенка, саме Палей.

Після Революції Гідності Палей зник, а на початку цього року доручив своєму адвокату Петру Чернусю домогтися скасування свого розшуку і слідства.

Автор: Іван МУРАХА