Купити те, що заборонено: у Дніпрі з’явилися місця, де локдаун має альтернативу

logo

Купити те, що заборонено: у Дніпрі з'явилися місця, де локдаун має альтернативу - фото 1

Не підготувався до локдауну та не закупив шкарпетки або ж зламалася автівка, а запчастина потрібна терміново? Всі ці товари за новими карантинними обмеженнями продавати заборонили.

Та у Дніпрі з’явилися місця, де локдаун має альтернативу. Як купити те, що не входить до списку життєво необхідного, та чи буде це порушенням закону?

Потрібна терміново, а купити — зась, скаржиться Олег. Він прийшов на ринок придбати запчастину для двигуна, без неї, каже, робота стоїть. Та виявилося, що цей товар під забороною.

«Ну у мене зараз стоїть конкретна людина без роботи, він не отримає грошей, він менше грошей принесе в сім’ю, він менше заплатить податків, сім’я його буде менше їсти. Ну якщо треба, якщо у вас кран потік, заливаєте сусідів, ну що ви скажіть, ну вибачте, братани, купайтеся», — говорить покупець Олег.

Та не тільки автозапчастини зараз не купиш, а ще й усі інструменти, техніку, навіть шкарпетки, батарейки та пакети для сміття. Загалом усі непродовольчі товари, що не належать до предметів першої необхідності. Так вирішили у Кабміні на період локдауну. Та дніпряни вихід все ж знайшли.

Таку “віддалену” роботу влаштували на Курчатівському ринку. Для відвідувачів він зачинений. Та поміж рядів — черги. Усі чекають на свої замовлення. Сергій, хоч і замовив за телефоном, та нових карантинних правил не підтримує й досі.

«Це не нормально, не зручно. Зайшов вчора або позавчора, все завішене», — говорить покупець Сергій.

Так само віддалено речі можна і поремонтувати.

«Мені потрібен ремонт бензопили. І ось я взяв візитку, зателефонувати, відремонтувати в домашніх умовах», — говорить покупець Валерій.

До роботи в карантин призвичаїлись і великі торговельні центри. Оформити замовлення можна онлайн, потім приїхати, показати чек та забрати.

А от шкарпетки, панчохи чи батарейки можна придбати і в деяких непродовольчих магазинах. Там вашу покупку оформлюють як інтернет-доставку, навіть якщо ви нічого не замовляли заздалегідь.

Юристи кажуть, продавати те, що підпадає під карантинну заборону, можна лише через онлайн-замовлення.