Кривий Ріг оновлює зелені насадження: тисячі нових дерев та квітів

logo

У Кривому Розі, що на Дніпропетровщині, комунальні служби взялися за масштабне озеленення міста. За інформацією місцевого ТК «Рудана», у листопаді було висаджено понад дві сотні дерев і створено вишукані ландшафтні композиції.

Зокрема, у сквері «Станція Кривий Ріг – Головний» з’явилося 29 нових хвойних та листяних дерев, серед яких ялини, сосни, клени, сливи, сакури та берези. Доповненням до дерев стали 1505 кущів квітучих та декоративних рослин, включаючи спіреї, кизильники,барбариси та троянди.

Алеї проспектів Миру, Металургів та вулиць Юрія Камінського і Соколовської прикрасили 64 клени, які восени перетворять ці місця на жовто-оранжеві полотна. У парках «Шахтарський» та «Юнацький» висаджено 40 листяних та 15 хвойних дерев відповідно.

Ряд скверів на вулицях Музейній, Поштовому проспекті, біля Монументу Перемоги та інших місцях також отримали нове «зелене життя» із висадкою 50 ялин та 105 листяних дерев, серед яких горобини, сумахи та катальпи.

Криворіжці можуть очікувати на особливо колоритну весну завдяки висадженим 60 тисячам тюльпанів різноманітних кольорів. Ця ініціатива перетворить місто на яскраву флористичнупалітру вже наступного сезону.