Криворожский городской совет отреагировал на петицию по Теплоцентрали

logo

Криворізька міська рада відреагувала на петицію щодо Теплоцентралі

Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)

На сесії Криворізької міської ради депутати підтрималипетицію про стан сфери теплопостачання міста, яка за день набрала 1000 необхідних для розгляду підписів.

Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.

Нагадаємо, що під час проведення сесії біля виконкому Криворізької міської ради пройшла акція на підтримку петиції щодо опалення.

Такожкриворожанка Світлана Остапчук, авторка попереднього звернення до міськради, створила ще одну петицію на сайті Кабміну щодо ситуації з опаленням у Кривому Розі.

На сайті міськради повідомляють, що Криворізька міська рада прийняла Звернення до Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням втрутитися у ситуаціюнавколо забезпечення міста опаленням від «Криворізької теплоцентралі».

«Криворізька теплоцентраль» має обігрівати половину Кривого Рогу, але фактично опалювальний сезон 2023-2024 років зірвано, незважаючи на доповіді керівництва підприємства восени про повну готовність», — йдеться у повідомленні.

Прем`єр-міністра України просять сприяти поновленню ефективного управління цим підприємством, ухваленню та фінансуванню реальної інвестиційної програми. Інакше наступнийопалювальний сезон може не розпочатися.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу «Першого Криворізького»