Криворізький інваспортсмен Іван Федорченко здобув бронзу світових змагань

logo

«Бути прикладом для інших». Криворізький інваспортсмен Іван Федорченко увійшов в трійку призерів  чемпіонату світу з бодібілдингу. Нашземляк виборов бронзу престижних змагань.

Криворіжець Іван Федорченко – спортсмен з інвалідністю, чия сила духу і тіла – приклад для багатьох. Торік він здобув “золото” міжнародного турніру у Португалії. А днями здійснив свою давню мрію – представив Україну, Кривий Ріг і власні спортивні досягнення на світовій першості.

«Мету ми поставили ще рік тому, коли Іван до мене прийшов вперше. Ми готувалися на чемпіонат України. Але головною метою  був чемпіонат світу», –розповідає тренер Денис Орлецький.

На чемпіонаті світу в Будапешті спортсмен виступав у категорії «менс фізік», люди з обмеженими фізичними можливостями. І здобув бронзу престижних змагань.

«Ми готувалися дуже серйозно. Івану довелося виходити з хлопцями в рази більшими за нього.  Але, не зважаючи на це, він здобув бронзову медаль», – каже тренер.

Участь у змаганнях – це щоразу перемога над собою, – ділиться бодібілдер.

«Я хочу бути прикладом для таких, як я. І попри все йти до кінця. Навіть в умовах війни потрібно робити своє діло», – переконаний Іван Федорченко.

Українські бодібілдери вкотре довели, що найсильніші. На чемпіонаті світу в українців – 5 золотих, 7 срібних та 11 бронзових медалей.

Джерело: ТРК Рудана