Криворожский спортивный клуб выиграл золото на областном Кубке по смешанным единоборствам

Криворізький спортивний клуб виграв золото на обласному Кубку зі змішаних єдиноборств

Криворізький спортивний клуб Ягуар посів перше місце на Кубку зі змішаних єдиноборств Дніпропетровської області.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Федерації ММА Дніпропетровської області.

Змагання проходили 22 червня у Дніпрі. У них взяли участь 266 борців з різних областей та 15 клубів з Дніпропетровщини.

Спортсмени змагалися у вагових та вікових категоріях 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-17 років та категорії 18+.

Криворіжці вибороли своє місце середдніпровських спортивних клубів:

вікова категорія 10-18+:

І місце — СК Ягуар — Кривий Ріг;ІІ місце — Сварог ДЮСШ 7 — Дніпро;ІІІ місце — СК Янагі — Дніпро.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь доtelegram-каналу «Першого Криворізького».