Криворожанки закликали тих, хто потерпає від насильства, не мовчати

logo
196546_krivorozhanki_zaklikali_tih_hto_poterpae_.jpeg


В Кривому Розі відбувся фотосет, запланований в рамках акції, спрямованої на запобігання проявам насилля в родині.

Криворожанки сказали своє «ні» насильству і закликали тих, хто потерпає від домашнього насильства не мовчати. Дівчата знялися для соціальної реклами, спрямованої на те, щоб привернути увагу суспільства до цієї проблеми та допомогти тим, хто зазнає знущань з боку чоловіків.

Минулого тижня у Кривому Розі відбувся кастинг серед представниць слабкої статі Кривого Рогу на участь у соціальній рекламі «Не мовчи і тобі допоможуть».

Фотограф, який проводив на минулому тижні кастинг, відібрав 9 дівчат і 1 хлопця для завершального етапу акції.

Автор фото Євген Купальний говорить, що був вражений рівнем емоційності дівчат, які наважились взяти участь у кастингу, оголивши свої почуття.Саме його благодійники з організації «БТ «Шанс» запросили для співпраці у проекті.

Читайте також: Б’є — значить стаття. Проект у Кривому Розі проти насильства над жінками

«Було не просто обрати. Маю надію, зроблені сьогодні фотографії зможуть передати без слів важливі месседжі. Працювати із непрофесійними моделями мені цікаво, в цьому навіть є щось особливе», — ділиться враженнями від фотосету фотограф Євген Купальний, інспектор відділу зв’язків із громадськістю УПП Кривого Рогу.

Голова студентської ради КДПУ Альона Ткачук зазначила, що для її вишу брати участь у такій акції важливо, оскільки саме молодь має формувати розуміння важливості проблеми насилля в родині.

Читайте також: Де мешканкам Кривого Рогу шукати захист від насилля

«В нашому виші вчаться переважно дівчата, і чимало з них вже мають родини. Усвідомлення того, що заговорити про насилля — це несоромно, сподіваємось усією радою, допоможе дівчатам вчасно звертатись по домогу», — говорить дівчина.


А поделиться?