Криворожанка отримала високу нагороду від Патріарха Філарета

logo
202680_krivorozhanka_otrimala_visoku_nagorodu_vi.jpeg


Високу нагороду Української православної церкви Київського Патріархату отримала криворожанка Тетяна Цимбал.

Вона удостоєна ордена Ордена Святої великомучениці Варвари за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви. Так зазначено в Указі Патріарха Філарета.

Впродовж тривалого часу професор філософії КНУ Тетяна Володимирівна Цимбал збирала свідчення учасників революції гідності. Було записано 65 розгорнутих інтерв’ю, 5 з яких увійшли в книгу «Майдан від першої особи. Регіональний вибір. Частина 1». Це розповіді Володимира Стецюка, Тетяни Візниці, отця Юрія Ількова, Анжеліки Верхогляд та Йосипа Креміня. Всі вони учасники Майдану, зокрема і криворізького.

Читайте також: «Напиши листа світові» у Кривому Розі готове підтримати МЗС України

Ця книга Памяті – проект Інституту Національної пам’яті. Відзначив роботу Тетяни Цимбал і зробив подання на нагороду завідуючий відділом філософії Академії наук вищої освіти України В В.Баранівський, зазначивши, що така нагорода за багаторічне патріотичне виховання молоді , за відродження української культурної спадщини, ствердження незалежної української держави — цілком заслужена.

Тетяна Володимирівна є також співавтором книги «Пам’ять про Майдан. Мистецтво на барикадах».

Ці видання професор Цимбал представляла на різноманітних Міжнародних конференціях. Донесення правди про Україну світовій спільноті вважає своїм громадянським обов’язком.

Наразі вона є одним з ініціаторів проекту Народної дипломатії «Напиши листа світові», який спонукає всіх людей доброї волі до участі у встановленні миру в Україні.

Читайте також: Напиши листа світові. Криворіжці намагаються зупинити війну в Україні


А поделиться?