Криворізькі підприємства Метінвесту стануть майданчиками для учасників студентського кейс-чемпіонату

logo

Метінвест оголосив про старт освітнього проєкту M.STUDENTCHAMP. Вшосте змагання для студентів профільних технічних спеціальностей підтримають криворізькі підприємства компанії. Призовий фонд чемпіонату складає понад 100 тисяч гривень.Великий студентський чемпіонат Метінвест проводить у пошуках талановитої та ініціативної молоді. У рамках M.StudentCHAMP команди вирішуватимуть реальні виробничі завдання та розроблятимуть інноваційні пропозиції. Допомогу у підготовці кейсів нададуть керівники навчальних закладів, експерти компанії Метінвест. Студенти побувають на виробництві, отримають практичні навички майбутньої професії.

До участі в чемпіонаті запрошують студентів 3-5 курсів вищих навчальних закладів або 4-х курсів технікумів і коледжів. Зареєструватися можна до 15 лютого. Також студентам треба буде підготувати мотиваційні анкети. Далі відбудеться відбір учасників і робота над кейсами. А наприкінці квітня, в онлайн-форматі студенти захищатимуть у півфіналі та фіналі свої проєкти.

Організатори програми підготували для студентів 130 кейсів, які сформували за напрямками: виробництво, технологія і якість, інжиніринг, автоматизація, транспорт і логістика, безперервне поліпшення, охорона праці та екологія, IT, промислове будівництво, фінанси та економіка. Обрати тему кейсу, яка відповідатиме напрямку навчання та зареєструватись можна за посиланням https://mstudentchamp.com/.

Конкурс також проходитиме у Запоріжжі, Маріуполі, Авдіївці, Кам’янському, Покровську, Дніпрі та Києві. Його підтримають ключові українськіпідприємства Метінвесту. Призовий фонд чемпіонату – понад 100 тисяч гривень. Найкращі студенти отримають запрошення для проходження практики, а також можливість працевлаштування на підприємствах компанії.

imageimageimage