Криворіжці посіли призові місця на кубку України зі спортивного та бойового самбо

Із 26 по 31 серпня 2021 році відбувся кубок України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків та жінок, на якому спортсмени з Кривого Рогу посіли призові місця.

Про це повідомляє Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради на сторінці у соціальній мережі.

Криворожанка Валерія Захаревич стала чемпіонкою серед юніорів у категорії 80 кг, і виборола путівку на чемпіонат Світу в Греції. У дрослій категорії Валерія стала срібним призером у категорії 80 кг.

Результати спортсменів з криворізької ДЮСШ №9:

Владислав Крилов у категорії 79 кг — 2 місце; Сергій Щербатий у категорії 88 кг — 2 місце;Денис Виговський у категорії 98 кг — 3 місце, тренер Сергій Вікторович Юріцин;Данило Семеняка у категорії 88 кг — 2 місце, тренер Михайло Петрович Яловий.

Редакція «Першого Криворізького» вітає спортсменів з досягненнями і бажає подальших успіхів.