Кривим Рогом керують «середньовічні феодали»

logo

Кривим Рогом керують «середньовічні феодали»

Голова комітету виборців України Олексій Кошель висвітлив грунтовні проблеми щодо ситуації із зникненням 42 тис. підписів за відставку 11 депутатів у Кривому Розі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на П’ятий канал.

У зв’язку з інцидентом, який мав місце третього травня, коли було вкрадено підписні листи за відкликання з міської ради депутатів-зрадників від «БЮТ» та «РПЛ», пан Олексій вважає, що ЦВК не має права тягнути до чергових вихідних і затримувати час. Необхідно дати роз’яснення, як діяти у такій ситуації.

«Комісія провела засідання, комісія розглянула оригінали підписів у присутності журналістів, громадськості, і направила їх далі на експертизу, щоб встановити достовірність підписів. Питання у тому, що закон сьогодні дуже розмитий і комісія може бути заручником закону», — зауважив Олексій Кошель.

Зараз чітко не визначено, як саме має проводитись експертиза підписів: графологічним шляхом, чи шляхом звіряння з державним реєстром виборців, чи іншими механізмами.

«Основна проблема, чому зникає документація в приміщенні міської ради, де швидше за все була цілодобова охорона, де є відеоспостереження, тобто це певна показова справа, це певна демонстрація своєї сили і всемогутності. Головна проблема — це те, що багато місцевих керівників відчувають себе середньовічними феодалами, яким дозволено в регіоні повністю все і які бажають в різноманітний спосіб зберегти повністю повноту влади», — запевнив пан Олексій 

Якщо відкличуть цих політиків-перебіжчиків, то керівна сила Кривого Рогу може перекупити чергових депутатів. Це є сигналом для суспільства, яке має зрозуміти, що кримінал пробачати не можна.

Також це дасть поштовх до зняття повноважень з інших депутатів, які обманюють громадськість, не виконуючи обіцянки.

«Ми отримали неякісний закон, що дозволяє механізм відкликання. На жаль, він є «сирим», адже можна відкликати посадовця за будь-якої причини», — додав Олексій Кошель.

Автор: Марія ФАРІОН