Кривий Ріг відзначив День міста ходою і відкриттям пам’ятника Калнишевському

logo
257447_krivij_rig_vidznachiv_den_mista_hodoju_i_.jpeg


Кривий Ріг на Дніпропетровщині сьогодні святкує свій 243-й День міста. Найяскравішою подією стала хода, в якій брали участь танцювальні колективи міста.

Про це повідомляє «Перший криворізький».

«Головне святкування Дня міста розпочалося о 15:00 у Металургійному районі біля пам’ятника Козакові Рогу», — йдеться у повідомленні.

Кілька сотень містян пройшлися організованими колонами у напрямку до головної сцени, яка знаходиться біля Криворізького державного цирку. У ході брали участь танцювальні колективи міста і оркестр.

Відзначається, що після дитячих розваг і роботи локацій для дорослих, жителі міста продовжили святкувати разом із зірками естради на головній сцені біля цирку.

Октім того у Центрально-Міському районі Кривого Рогу сьгодні відкрили пам’ятник отаману Петру Калнишевському.

Як повідомляє «Перший криворізький», серед криворіжців існує думка, що отаман може бути причетний до заснування поштової станції в місті 8 травня (27 квітня по старому стилю) 1775 року.

Читайте також: Бронзова скрипалька «заграла» над черкаськими вулицями

Автор роботи — скульптор Володимир Токар — член Національної спілки художників України. Відкриття приурочили до Дня міста Кривий Ріг і Дня Святої Трійці.

Це друга скульптура, яка в цьому році з’явилася в місті. У квітні відкрили пам’ятник Покрова Божої Матері.

Також планується, що в найближчі місяці на площі Поля, де бере початок вулиця Володимира Великого, встановлять пам’ятник київському князю.

Фото: Перший криворізький


А поделиться?Читайте также: