Кривий Ріг популяризує індустріальний туризм у танцювальному флешмобі

logo

image

Кривий Ріг на Дніпропетровщині єдиний серед українських міст бере участь у міжнародному танцювальному флешмобі Work It Out, спрямованому на популяризування об’єктів індустріального туризму.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу», що є в розпорядженні агентства.

«Для участі Кривого Рогу у флешмобі (на території об’єктів «Європейського маршруту індустріальної спадщини» (ERIH) – ред.) та презентації туристичного потенціалу міста на міжнародній арені Інститутом розвитку міста Кривого Рогу було обрано у 2021 році коксохімічне виробництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», – йдеться у повідомленні.

Мета заходу – об’єднати молодь у спільному танці та привернути увагу до збереження індустріальної спадщини. Загалом до флешмобу долучилися 35 майданчиків у 14 країнах Європи.

Голосування триває з 23 до 30 вересня. Підтримати українське місто можна лайком за посиланням. 

Кривий Ріг – єдине місто України, яке входить до Асоціації «Європейський маршрут індустріальної спадщини» (ERIH), і де провели флешмоб.

На Донеччині презентували один із п’яти туристичних «магнітів» – соляні шахти

Як відомо, Асоціація «Європейський маршрут індустріальної спадщини» (ERIH) об’єднує європейських експертів, представників підприємств, музеїв, інститутів, які працюють у напрямку збереження та практичного використання індустріального надбання. ERIH –європейська мережа туристичних маршрутів найважливішими об’єктами промислової спадщини в Європі. Це інформаційна ініціатива туристичної індустрії, мета якої – викликати інтерес до загальноєвропейського спадщини індустріалізації. ERIH також хоче просувати регіони, міста і об’єкти, що демонструють промислову історію, і популяризувати їх як пам’ятки для відвідувачів в індустрії відпочинку й туризму.

Кривий Ріг став повноправним членом Асоціації 2018 року. До ERIH увійшли 5 об’єктів міста: кар’єр АТ «Південний ГЗК», кар’єр ПрАТ «Інгулецький ГЗК», коксохімічне виробництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», музей просто неба гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», скансен гірничої техніки ПрАТ «Північний ГЗК».