Кривбассводоканал возобновил личный прием граждан: где получить консультации

logo

Кривбасводоканал відновив особистий прийом громадян: де отримати консультації

Фото: Перший Криворізький

Кривбасводоканал відновив особистий прийом громадян з питань нарахування та розрахунків за спожиті послугиводопостачання та водовідведення.

Про це йдеться у Telegram Кривбасводоканалу.

Читайте також: Немає води місяць: скарги мешканців Тернівського району Кривого Рогу та відповіді Кривбасводоканалу Отримати консультації можна у вівторок та четвер з 9:00 до 16:00 (12:00 – 13:00 перерва) за адресами:

Тернівський район, вулиця Чарівна, 1а;Покровський район,мікрорайон Гірницький, 7а;Саксаганський район, мікрорайон Гірницький, 7а;Металургійний район, вулиця Соборності, 62а;Довгинцівський район, проспект Університетський, 41а;Інгулецький район, вулиця Каткова, 1а;Центрально-Міський район, вул. Героїв полку «Азов», 1а.

Фахівці підприємства ведуть онлайн прийом абонентів за допомогою відео-консультування через додаток Telegram,067-674-75-49, щосереди з 13:00 до 16:00.

Щочетверга з 8:30 до 15:30 консультування здійснюється у Головному офісі Центру «Віза».

«Звертаємо вашу увагу, що у випадку оголошення повітряної тривоги (сирени) задля збереження Вашого життя та здоров’я необхідно буде негайно покинути приміщення районного водозбуту та йти до найближчого укриття», — йдеться у повідомленні.

Щоб дізнатися про новини Кривого Рогу та всієї України першими,приєднуйтесь до viber-каналу «Першого Криворізького».