«Кременчукм’ясо» безкоштовно передало 7 т ковбаси до Харкова та 1 т — до Полтави, а ще працює на місто

logo

image

Крім ковбаси, працівники підприємства придбали 1 тис буханок хліба, які також передали.

«Кременчукм’ясо» сьогодні безкоштовно передало 7 тон ковбаси до Харкова та 1 тону —  до Полтави. Окрім цього, працівники підприємства придбали 1 тис буханок хліба, які також передали з ковбасою.

Про це «Кременчуцькій газеті» повідомила директорка підприємства Ірина Дроздова.

Вона зазначає, що сьогодні, у дуже не простий для України час, коли Харків обороняється від окупантів, робітники підприємства не могли стояти осторонь і намагаються зробити так, аби у північних районах країни не було продовольчої кризи.

«Зараз не просто працювати — втрачені логістичні мережі, не всі водії готові везти продукцію у області, де йдуть бої, газ дорогий… Але ми працюємо, бо розуміємо свою відповідальність! Ми зберігаємо довоєнні ціни, ми не лише безкоштовно постачаємо продукцію до Харкова та Полтави, а й забезпечуємо нею кременчужан та мешканців регіону. Ми постачаємо продукцію до Нацгвардії та тероборони міста. Ми робимо це разом з компанією Ferrexpo Костянтина Жеваго», — зазначила І.Дроздова.

Нагадаємо, «Кременчукм’ясо» надає підтримку захисникам: ковбаса передана добровольцям, військовим та тим, хто очікує запису біля військкомату

Ferrexpo Жеваго авансом сплатить мільярд гривень податку на прибуток.

Підприємства групи Ferrexpo продовжують працювати та підтримувати усі виробничі процеси.

Кременчук та район відправляють гуманітарну допомогу на Київ та Харків.

Олег Булашев