Країна бореться, Президент бореться, Кривий Ріг бореться – Микола Лукашук

logo

image
Про ситуацію в місті та регіоні: Спільний брифінг заступника керівника Ради оборони Дніпропетровської області М.Лукашука та начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула

«Країна – бореться, Президент – бореться, місто бореться! Ми значно підсилили за добу, що пройшла, нашу обороноздатність», — повідомив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.Заступник керівника Ради оборони Дніпропетровської області М.Лукашук зазначив: «Я особисто перевірив стан речей у місті. Повідомляю – будь яких проблем з пальним не має, сформовані запаси, у тому числі й їжі. Всі комунальні підприємства міста, критична інфраструктура, водоканали, лікарні, госпітальні бази – всі працюють на належному рівні».

Стосовно ситуації в області щодо можливих втручань агресора, М.Лукашук повідомив, що будь яких заходу ворожих сил на територію області — не має.«Більша частина сховищ обладнані належним чином, сформовані запаси води та потрібних речей. Прошу всіх – реагуйте на повітряну тривогу, зараз не має навчальних загроз. Так, під час вечірньої тривоги 3 березня, за даними ЗСУ на нашу територію рухалося 5 ракет, які були перехоплені ЗСУ – за це їм низький уклін» — повідомив М. Лукашук.Стосовно оборони міста – розроблено план оборони, є укріп райони, всі загрозливі напрямки повністю захищені – хвилюватися не потрібно. «У мене тут, в Кривому Розі моя мама, мої друзі, близькі – все добре, переконався особисто!

За даними розвідки, СБУ є велика кількість інформації про численні вкиди, фейки, що очільники області, міст, територіальні сили оборони, щось роблять не так. По-перше — зброю отримують виключно ті, хто вступив до сформованих батальйонах тероборони, по-друге – будь-яких проблем з в’їздом/виїздом з міста, транзитом на Західну Україну — немає. Зараз рухається велика кількість людей з Харківщини, яких тут зустрічають та розселяють.

Й ще — було «зламано» декілька адміністративних сайтів області, тому прошу всіх отримувати інформацію виключно з офіційних джерел!Хочу подякувати нашим збройним силам за захист нашої країни. Слава Україн!і», — наголосив заступник керівника Ради оборони Дніпропетровської області М.Лукашук.