Козацьке шоу, драйвова музика та бойовий настрій: у Дніпрі відбувся «Сірко етно фест»

logo

Козацьке шоу, драйвова музика та бойовий настрій: у Дніпрі відбувся "Сірко етно фест"

Вчора, 1 вересня, на житловому масиві Придніпровськ відбувся третій щорічний фестиваль «Сірко етно фест». Цьогоріч для гостей презентували документальну кінострічку «Мандрівка у край затоплених Січей». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Громадської підтримки СічеславськаТАК у Facebook.

Як зазначається, сотні мешканців області завітали на захід, аби відчути атмосферу козацького духу та весело провести вихідні. На гостей чекало козацьке шоу, яскравий ярмарок, драйвова музика, бойовий настрій та перегляд документальної стрічки.

Також у інформаційному наметі розповіли цікаві історії про славетне козацьке минуле, ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську та про процес декомунізації в України.

«Дякуємо усім присутнім за підтримку та зацікавленість. Саме на таких заходах стає зрозуміло — в України має бути тільки український вектор розвитку», — зазначили активісти Громадської підтримки СічеславськаТАК.

Раніше громадські активісти зазначали, що населення Дніпропетровщини в цілому із позитивом сприймає ініціативу перейменування області на Січеславську.

Автор: Людмила СТУПАК