Космічна романтика: Дніпровський планетарій запрошує на романтичну програму до Дня закоханих

logo
225141_kosmichna_romantika_dniprovskij_planetari.jpeg


Космічна романтика: Дніпровський планетарій запрошує на романтичну програму до Дня закоханих

Сьогодні, 12 лютого, під час прес-конференції, Директор Дніпровського планетарію Сергій Лінговський анонсував проведення у закладі спеціальної програми до Дня Закоханих 14 лютого та запросив усіх охочих приєднатися та на власні очі побачити космічну романтику, повідомляє Дніпроград.

«Цього року, як вже традиційно склалося, 14 лютого, на День закоханих Дніпровський планетарій проводить спеціальну програму «Зірки для закоханих». Варто зазначити, що саме у нашому планетарії вперше розпочали проводити подібні заходи. Колеги по всій Україні підхопили цю ідею і проводять аналогічні програми у своїх містах. В нашому планетарії гостям розкажуть, як у Всесвіті зустрічаються два індивідууми, як їх зводять зірки, чому це відбувається, які зоряні події впливають на те, щоб романтично зустрілися дві людини», — повідомив Сергій Лінговський.

Окрім цього, у планетарії цілком законно можна подарувати людині зірку чи астероїд. 

14 лютого у Дніпровському планетарії буде три сеанси, присвячені зіркам закоханих – о 18:00, 19:00 та 20:00. Квитки можна придбати не тільки в планетарії, а і в інтернеті, в будь-якому відділені ПриватБанку тощо. Ціна квитка – 100 грн.

Також 14 лютого у планетарії відбудеться перше весілля за програмою «Шлюб за добу» під зоряним куполом. Ця подія відбудеться о 13:00, її свідками може стати будь-хто.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?