«Королеви Дніпра» очолили турнірну таблицю жіночого чемпіонату України з хокею

Після другого туру саме хокеїстки з Дніпра захопили лідерствоВихідними у Дніпрі відбулися поєдинки другого туру чемпіонату України з хокею серед жінок. Лідер чемпіонату – харківські «Пантери» – тур пропускав. Натомість, виступи у чемпіонаті розпочала кременчуцька «Лавина», інформує офіційний сайт Федерації хокею України. Команда Дениса Ісаєнка через брак підготовки до

Фото ФХУ

Фото ФХУ

Вихідними у Дніпрі відбулися поєдинки другого туру чемпіонату України з хокею серед жінок.

Лідер чемпіонату – харківські «Пантери» – тур пропускав. Натомість, виступи у чемпіонаті розпочала кременчуцька «Лавина», інформує офіційний сайт Федерації хокею України.

Команда Дениса Ісаєнка через брак підготовки до сезону виглядала значно слабшою за суперниць і закинула у турі всього одну шайбу.

Найбільше у турі здивували «Дніпровські Білки». У стартовий день змагання команда Сергія Зубкова несподівано взяла реванш у «Королев Дніпра» за розгромну поразку у першому турі. Протягом усього поєдинку «помаранчево-чорні» були попереду з різницею в одну шайбу. Зняв питання щодо переможця гри точний кидок Аліки Гадлії. Шайба Єлизавети Улькової дозволила «королевам» лише наблизитись до суперниць.

У другий ігровий день переможна серія «білок» продовжилась у матчі проти «Україночки». Матч пройшов під знаком домінування атаки над захистом. В основний час гри команди закинули у ворота одна одної по шість шайб. Овертайм переможця не визначив, а у серії післяматчевих штрафних кидків більше пощастило команді з Дніпра, яка реалізувала два кидки проти одного у суперниць.

Заключний ігровий день мав дати відповідь на запитання, яка з команд очолюватиме турнірну таблицю до наступного туру.

«Україночка» двічі поступалася у рахунку «Королевам Дніпра» та двічі змогла відновити паритет у зустрічі. Але «королеви» зберегли більше сил на кінцівку поєдинку. За п’ять хвилин до сирени Улькова втретє вивела «Королев Дніпра» вперед, а Тетяна Ткаченко зняла всі питання щодо переможця гри.

Таким чином, за підсумками двох турів лідирують «Королеви Дніпра» з 12 очками. На один бал менше у «Дніпровських Білок». Третю позицію утримують «Пантери» (7 очок), маючи при цьому три матчі у запасі. В активі «Україночки» 6 очок, а кременчуцька «Лавина» поки що очок не здобула.

Наступний тур на початку грудня прийматиме Харків.

Читайте также: