<>

Корбан назвав людей, які подбали про його повернення в Україну

За словами Корбана, найбільше за нього клопотався Михайло БродськийБізнесмен, екс-заступник голови Дніпропетровскої обладміністрації Геннадій Корбан розказав про людей, які клопоталися через його проблеми з Банковою. Про це він заявив в ефірі телеканалу Zik. «Це — Михайло Бродський, він клопотався. Це — Борис Філатов. Це Ігор Коломойський, Він, як міг, так і клопотався. Але я з наю, що клопотався. Але

Геннадій Корбан

Геннадій Корбан

Бізнесмен, екс-заступник голови Дніпропетровскої обладміністрації Геннадій Корбан розказав про людей, які клопоталися через його проблеми з Банковою.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Zik.

«Це — Михайло Бродський, він клопотався. Це — Борис Філатов. Це Ігор Коломойський, Він, як міг, так і клопотався. Але я з наю, що клопотався. Але найбільше Бродський», — зауважив Корбан.

Нагадаємо, раніше прокуратура інкримінувала Корбану створення злочинної організації, привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах, викрадення людей, громадських діячів, політичних діячів і викрадення автомобільного транспорту.

Згодом Корбана затримали, але суд відпустив його під домашній арешт.

Влітку 2016 року Дніпровський суд Києва дозволив Корбану виїхати в Ізраїль. Приводом стало лікування в Тель-Авівському медичному центрі.

Раніше Корбан також заявляв, що «дніпровська команда – нерозривна».

У середині грудня 2017 року екс-очільник партії «Укроп» Геннадій Корбан повернувся в Україну.

Читайте також інтерв’ю «Главкома»: Валентин Манько: В оточенні Корбана хотіли, щоб я взяв на себе провину за їхні кримінальні дії