Комунальні служби ліквідували наслідки негоди у Дніпрі 5 липня

logo

Главная страница / Важливо / Комунальні служби ліквідували наслідки негоди у Дніпрі 5 липня

Комунальні служби ліквідували наслідки негоди у Дніпрі 5 липня

Вчора, 5 липня, Дніпро накрила гроза з потужною зливою. На жаль, негода спричинила певні проблеми. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Містяни зверталися до комунальних служб з повідомленнями про обриви електромережта підтоплення. Фахівці КП «Міськсвітло» оперативно відреагували на 2 заявки щодо обривів дротів, ліквідувавши їх.

Бригади КП «УРЕА» також не гаяли часу і негайно розпочали роботи з ліквідації наслідків негоди по місту. Багато дощоприймачів виявилися забиті листям, гілками та сміттям, що призвело до утворення тимчасових калюж.

Після припинення дощу бригади КП «УРЕА» прочистили дощоприймачі, аби вода могла швидше сходити. Завдяки їхній злагодженій роботі, наслідки зливи були швидколіквідовані.

До КП «Міськзеленбуд» надійшло 12 заявок щодо повалених дерев. Наразі всі аварійні ситуації ліквідовані.

Дорожні робітники та комунальна техніка зранку 6 липня ліквідували намиви на дорогах. Про це повідомили в департаменті благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

Комунальні служби ліквідували наслідкинегоди у Дніпрі 5 липняКомунальні служби ліквідували наслідки негоди у Дніпрі 5 липня

Раніше ми писали, у Дніпрі на наступному тижні відключать воду боржникам у двох районах міста.