Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука щодо ситуації в області станом на ранок 2 березня

logo

Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука щодо ситуації в області станом на ранок 2 березня — социальные новости | ОСН

Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука щодо ситуації в області станом на ранок 2 березня

«Станом на 9:00 ситуація на Дніпропетровщині контрольована і спокійна. Ніч минула без надзвичайних ситуацій. Жоден солдат російської армії кордон Дніпропетровщини не перетнув. Постраждалих немає, випадків прояву російської агресії не зафіксовано.

Запаси ліків, топлива, продукти харчування — в достатній кількості. Транспорт, лікарні, магазини, аптеки, банки працюють.

Нагадую, що в громадах області створені спеціальні чат-боти для інформування населення про повітряну тривогу. Посилання на них громадяни можуть знайти на офіційних ресурсах Дніпропетровської обласної ради. Закликаю людей не нехтувати правилами і одразу йти до укриття, щойно почули сирену чи отримали сповіщення у месенджерах.

Дякуємо нашим захисникам за мирне небо і спокій!», — розповів Микола Лукашук.

Все права на материалы, размещенные на сайте osn.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины.При использовании материалов сайта гиперссылка на «ОСН — новости Украины» обязательна