Команди з Дніпра виграли змагання Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги

У Києві завершився завершальний ігровий день фінального етапу наймасштабніших учнівських змагань країни Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги з баскетболу.

У хлопців учасниками першості були учні закладів загальної середньої освіти територіальних громад 2008 року народження та молодше, у дівчат — 2010 року народження і молодші.

В підсумку обидва турніри завершились перемогами дніпровської СЗОШ №15.

У хлопців школярі з Дніпра здолали у фіналі команду Ліцею №3«Авторська школа М.П.Гузика» з Южного Одеської області — 73:71 (статистика матчу).

Южненці впевнено виграли першу половину 38:23 і були попереду майже всю гру, але старші та вищі за габаритами лідери дніпрян зробили все, щоб наздогнали в рахунку суперника в завершальній чверті та виграти золото.

Кращими у складі чемпіонів стали капітан Данило Попов (25 очок), Олександр Семенов (18 очок)та Володимир Якушин (17 очок і 15 підбирань), а в южненського ліцею – брати Івашови: 14-річний капітан Іван набрав 31 очка і зібрав 8 підбирань, а 12-річний Віталій здобув 14 очок.

У дівчат гравчині дніпровської школи №15 виграли головну зустріч змагань у Рівненського ліцею №28 з рахунком 45:33(статистика матчу).

Дніпровська команда з перших хвилин захопила лідерство, яке впевнено утримувала до фінальної сирени попри намагання суперниць зрівняти рахунок.

У переможниць результативно зіграли Анна Ніколенко (17 очок та 11 підбирань) і Айнура Гараєва (7 очок), а в рівненської команди – капітанка Вікторія Максимчук (14 очок та 7 підбирань) та Ангеліна Тимків (10 очок).