Команда з Січеславщини змагатиметься у футбольному турнірі для людей з особливими потребами

logo

Команда з Січеславщини змагатиметься у футбольному турнірі для людей з особливими потребами

30-31 травня у Києві на спортивній базі «Святошин» на Житомирській трасі відбудеться міжнародний футбольний турнір Seni Cup-2019 для команд психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів. У змаганнях візьме участь і команда з Січеславщини. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу турніру.

Загалом за національну першість змагатимуться 12 футбольних команд з 10 областей України. Серед них — Січеславська, Київська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька, Черкаська, Донецька, Харківська, Миколаївська та Полтавська.

Турнір Seni Cup заснували у 2000 році в Польщі. У 2003 році таку ініціативу підтримали і в Україні. Футбольні змагання проходять також в Німеччині, Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Білорусі, Росії, Литві, Латвії, Казахстані,і на непостійній основі — в Румунії, Австрії та Монголії.

«Спортивні ігри, що проходять в рамках турніру, є вагомим кроком у соціальній адаптації для людей з обмеженими можливостями. Командний спорт – ефективний спосіб терапії, який сприяє розвитку фізичної форми, вчить стійкості і колективному співробітництву. Футбольні змагання Seni Cup – це унікальна нагода для суспільства та вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів впевнитися в тому, що фізичні або розумові особливості не є перепоною для розвитку та особистих досягнень», — зазначають організатори.

Турнір розпочнеться 30 травня о 13:00 і триватиме два дні.

Раніше повідомлялося, що молодь Січеславщини виборола 8 медалей на Чемпіонаті Європи з шашок.

Автор: Домінік ФРАНКО