Коломойський отримав із держбюджету 36 млн гривень на будівництво злітної смуги

logo

image

Стало відомо, що рахунки кількох компаній, що належать олігарху Ігореві Коломойському, поповнилися протягом короткого часу завдяки перекладам від державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів».

Зокрема, 36 мільйонів гривень надійшли фірмам: «Дніпроавіа» та «Міжнародний аеропорт “Дніпропетровськ”». До речі, саме вказане держпідприємство відповідатиме за інвестування будівництва нового аеродрому у Дніпрі.

Слід зазначити, що у призначеннях при переказах коштів було зазначено: «Оплата за купівлю нерухомого майна», а також за «Будівництво міжнародного аеропорту Дніпропетровськ». У ЗМІ є припущення, що оплата здійснювалася як викуп старих об’єктів, щоб побудувати нову злітну смугу.

Також встановлено, що компанії мають пряме відношення до бізнес-групи Ігоря Коломойського, а самі об’єкти аеропорту увійшли до структури бізнесмена після приватизації ним державіакомпанії «Дніпроавіа» ще за правління Віктора Ющенка.

Незважаючи на те, що покупець не виконав умови щодо інвестицій у злітну смугу і повинен був передати її назад до державного володіння, Верховний суд все одно відмовився задовольнити позов держави.

Нагадаємо, США подали позов про конфіскацію майна Коломойського та Боголюбова.

Також ми повідомляли, що конфлікт акціонерів МАУ може призвести до банкрутства.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!