<>

Колишній військовий вибачив водія маршрутки, який відмовився везти його по УБД та образив

Колишній військовий вибачив водія маршрутки, який відмовився везти його по УБД та образив

Колишній військовослужбовець Володимир Янович прийняв вибачення водія криворізької маршрутки, який у грубій формі відмовився приймати посвідчення УБД та вигнав ветерана з автобусую Про це військовий повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Володимир Янович написав, що водій особисто зв’язався із ним у соцмережі та вибачився за всі свої дії. Окрім цього, кермувальник пообіцяв більше не повторювати подібного та зазначив, що боїться звільнення, бо його дітям нічого буде їсти.

«Андрій, я пробачаю Вас. Розумію, що таке діти. Саме їх я захищав у лавах ЗСУ, та коли ніс службу, ризикуючи життям, в Національній поліції України.Мені не соромно перед собою та громадянами за те, що після неоголошеної війни я чесно служив та ризикував життям в Патрульній Поліції Кривого Рогу. Маю надію, Андрій, Ви теж розумієте, що такого повторитись більше не може. В моїй особі Ви образили всіх, хто боронив Україну, і продовжує це робити наразі, незважаючи на образи, на те що від «деяких» людей надходять вислови, коментарі, ми продовжуємо служити народу України. Працедавців водія прошу самим вирішити його долю. Для інших водіїв ця ситуація, яка стала публічною завдяки соцмережам і ЗМІ, нехай стане уроком», — повідомив ветеран війни на Донбасі.

Також Володимир Янович закликав усіх побратимів об’єднуватися та разом боротися із подібними проявами хамства та неповаги до захисників України.

Нагадаємо, інцидент з водієм маршрутки стався 1 листопада.

Автор: Антон МОРОЗ

Читайте также: