КХЗ «Каметсталь» знизив випуск коксу на 35%

logo

Коксохімічний підрозділ заводу «Каметсталь» гірничо-металургійної групи «Метінвест» (раніше – Дніпровський коксохімічний завод, ДКХЗ, Кам’янське Дніпропетровської обл.) у січні-березні поточного року знизив виробництво металургійного коксу на 35% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 68 тис. тонн.

Згідно з корпоративною презентацією, оприлюдненою на Ірландській біржі 4 червня, у IV кв.-2023 підприємство виробило 79 тис. тонн коксу.

При цьому уточнюється, щозниження виробництва на КХЗ «Каметсталі» обумовлено виведенням з експлуатації (остаточним закриттям) деяких камер коксування коксової батареї №1.

«Запоріжкокс», що входить до групи, у січні-березні-2024 збільшив виробництво доменного коксу на 1% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 215 тис. тонн.

Крім того, повідомляють, що «Метінвест Покровськвугілля» в першому кварталі 2024 року знизив випуск концентрату коксівного вугілля на 9% порівняно з першим кварталом 2023року, і на 6% до четвертого кварталу 2023 року, до 640 тис. тонн через погіршення якості вугілля і скорочення видобутку вугілля.

Видобуток в United Coal (США) у січні-березні-2024 знизився на 41% до аналогічного періоду 2023 року через простій шахти Carter Roag і скорочення виробництва на деяких шахтах Wellmore, і майже стабілізувався (зниження на 2%) до четвертого кварталу 2023 року – до 446 тис. тонн.

Як повідомлялося, «Метінвест» за підсумками січня-березня поточного року сумарнознизив випуск коксу на 11% порівняно з аналогічним періодом минулого року, і на 3% до попереднього кварталу – до 283 тис. тонн, загальний випуск коксівного вугільного концентрату знизився на 26%, до 1,086 млн тонн.

«Каметсталь» створено на базі ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод» (ДКХЗ) і ЦМК ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» (ДМК).

«Запоріжкокс» виробляє кокс, володіє повним технологічним циклом переробки коксохімічних продуктів, випускає коксовий газ і пековий кокс.

«Метінвест» є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній. Його основні акціонери – група СКМ (71,24%) і «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно керують компанією. ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

KOKS, Каметсталь,КХЗ