Керівництво медичного коледжу повідомило про повноцінний запуск опалення у закладі

logo
212623_kerivnictvo_medichnogo_koledzhu_povidomil.jpeg


Керівництво медичного коледжу повідомило про повноцінний запуск опалення у закладі

Заступник голови облради Валерій Безус у співпраці з керівництвом Дніпровського базового медичного коледжу вирішили конфлікт із “Дніпрогазом” щодо підключення нової автономної котельні у мережу газопостачання. Наразі навчальний заклад повністю обігрівається, повідомляє Дніпроград.

“Запуск власної котельні — один із важливих кроків для закладу. Це дозволить не лише заощадити значні кошти на теплопостачанні, а й підвищити його якість”, — підкреслив Валерій Безус.

Розробка проекту і монтаж нової котельні у коледжі розпочався ще на початку року, але через довгий процес оформлення усієї необхідної документації, станом на початок опалювального сезону “Дніпрогаз” так і не отримав підстав для “врізки” котельні для подачі газу.

Питання відсутності опалення у навчальному закладі було піднято у облраді під час засідання постійної комісії з питань ЖКГ. Батько однієї із студенток повідомив, що станом на кінець листопада у коледжі майже неможливо нормально навчатися.

Заступник голови облради та начальник управління з питань ЖКГ Валерій Безус повідомив обом сторонам конфлікту, що через непорозуміння між собою не повинні страждати діти і що дану ситуацію треба вирішувати не у суперечках, а у робочій атмосфері.

Задля того, аби прискорити процедуру, Валерієм Безусом було направлено офіційний лист на ім’я Світлани Пікенер, голови правління “Дніпрогазу”, після чого почався активний робочий процес щодо питання підключення котельні Дніпровського медичного коледжу у мережу газопостачання на постійній основі.

Станом на кінець грудня студенти закладу вже навчалися і жили у теплі, що у своєму звіті і повідомило керівництво коледжу.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?