Карантинні обмеження: у Дніпрі почали штрафувати водіїв

logo

Ми повідомляли, що сьогодні у Дніпрі вийшли в рейс автобуси за маршрутами №№ 29, 32, 70, 82, 87Б, 152 та 152А. У середу відновлюють роботу маршрути №№ 7, 41, 54, 134 та 137.

Згідно карантинних вимог, що продовжують діяти, перевезення здійснюються з обмеженням кількості пасажирів — не більше числа місць для сидіння, зазначених у технічних характеристиках транспортного засобу.

«Також з 24 травня дозволено пересування міським пасажирським транспортом дітей у супроводі дорослих» — пояснив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Зі сторони Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури з керівниками автотранспортних підприємств були проведені інструктажі щодо дотримання карантинних вимог. З метою контролю проводяться рейди співробітниками департаменту спільно з патрулями Національної поліції.

«За результатами спільного рейду 26 травня було складено 3 адміністративні протоколи на водіїв міського громадського транспорту за порушення карантинних обмежень при обслуговуванні пасажирів на загальну суму 51 тис. грн.» — додав Ігор Маковцев.

Поделиться ссылкой: