Кам’янчанин, отримавши інсульт на майдані Саакашвілі, не дочекався допомоги від політиків

logo
199250_kam_janchanin_otrimavshi_insult_na_majdan.jpeg


Кам'янчанин, отримавши інсульт на майдані Саакашвілі, не дочекався допомоги від політиків

У політика Сергія Кука із Кам’янського під час так званого МіхоМайдану під Верховною Радою стався серцевий напад. Тепер чоловік потребує фінансової підтримки на операцію. Проте політичні поплічники допомагати Сергію Куку не поспішають. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила головний редактор газети «Кам’янське інфо» Катерина Панасенко, інформує Дніпроград.

«Сергій Кук з командою однодумців зустрічав Саакашвілі на польському кордоні. 7 листопада після акції у ВРУ в Києві йому стало погано і він був доставлений в реанімацію з діагнозом обширний інсульт. Зараз його стан такий, що я пишу про нього в минулому часі. Він ні разу не прийшов до тями», — розповіла Катерина Панасенко.

За словами Панасенко, на операцію та подальше лікування кошти та допомогу збирали найближчі друзі, а політичні побратими важкий стан Сергія Кука проігнорували.

«Політичні партії та рухи, де ваша допомога? Ви тільки вмієте використовувати людей для досягнення своїх цілей? Ще раз звертаюся до тих, у кого є добре серце і можливість допомогти. Давайте допоможемо. За його життя ще борються медики. Карта ПриватБанку дружити Сергія — Кук Ірина Миколаївна 4149 4991 0709 6644», — закликала допомогти Катерина Панасенко.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: