Кам’янський веслувальник Захар Іванчук здобув три нагороди Кубка України в Умані

З 21 по 25 квітня у місті Умань пройшов Кубок України з веслування на байдарках і каное серед юніорів.

У змаганнях взяли участь 405 спортсменів з 20 областей України. Веслувальники боролися не лише за титул чемпіона України, але й за право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи.

Серед учасників був вихованець кам’янської Дитячо-юнацької спортивної школи №1Захар Іванчук. Він добре виступив та показав такі результати:

1 місце на дистанції С-2 1000 метрів;2 місце на дистанції С-1 500 метрів;2 місце на дистанції С-2 500 метрів.

Підготували спортсмена тренери Григорій Коломоєць та Віктор Міронов.

Кам'янський веслувальник Захар Іванчук здобув три нагороди Кубка України в УманіКам'янський веслувальник Захар Іванчук здобув три нагороди Кубка України в Умані