Кам’янські волейболістки відіграли перший тур чемпіонату України

У Кам’янському завершився перший тур чемпіонату України з волейболу“Дитяча ліга” серед дівчат 2007 року народження, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях взяли участь 5 волейбольних команд: “Дніпро-волей” (Дніпро), ДЮСШ “Орбіта” (Запоріжжя), ДЮСШ№1 (Миколаїв), ВК “Миколаїв” (Миколаїв) та ДЮСШ№2 (Кам’янське).

29 жовтня вихованки ДЮСШ№2, тренера Віталія Серьогіна, грали заключну гру туру з командою ВК “Миколаїв”.

Підтримка наших дівчат була просто шалена. Вболівальники щиро раділи їх успішним подачам, плескали у долоніта вигукували підтримуючі кричалки.

Гра видалася важкою для нашої команди. Миколаїв вже у першій партії почав вириватися уперед, та кам’янчанки впевнено наздоганяли суперниць, “наступаючи” їм на п’яти. Було навіть зрівняли рахунок – 21:21, та прикрі помилки нашої команди знову дозволили вирватися суперницям уперед. Перша партія скінчилася з рахунком 25:22 на користь Миколаїва.

А от друга розпочалася з влучних атак кам’янчанок. Протягом усієї партії, як Миколаїв не намагався, татак і не зрівняв рахунок. 25:19, і великий шанс кам’янчанок на перемогу.

Третя партія розпочалася для наших дівчат серією невдач. Суперниці упевнено вирвалися вперед, і на жаль, наздогнати їх кам’янчанкам так і не вдалося. Рахунок 25:11.

Четверта, остання партія, видалася найзапеклішою. На початку команди йшли майже рівно. Миколаїв забивав та наші дівчата відігрувалися. Та невдача немов переслідувала сьогодні нашу команду, і наприкінці гри суперниці так і дотиснули кам’янчанок –25:17. Отже, рахунок, 3:1, ВК “Миколаїв” перемагає.

Таким чином на рахунку ДЮСШ№2 у першому турі чемпіонату України три поразки та одна перемога. Ігри другого туру стартують 1 грудня, де кам’янчанки зіграють вже з іншими командами.

Повболівати за наших дівчат завітав начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк. Звичайно, його дуже засмутила поразка кам’янської команди, та це тільки початок чемпіонату.

– Через повітряні тривоги багато ігор чемпіонатузсунулися, от і наші дівчата сьогодні почали набагато пізніше, – розповів Е.Коряк. – Ігри видалися важкими, та їм є до чого прагнути. Впевнений, що наша команда проаналізує свої помилки, попрацює над ними, і вже у другому турі ми побачимо зовсім іншу гру. Адже чемпіонат України – це серйозні змагання високого рівня. Тому треба працювати на результат, більше атакувати і забивати.

Усі результати ігор 29 жовтня:ВК “Миколаїв” (Миколаїв) – ДЮСШ “Орбіта” (Запоріжжя) –0:3ДЮСШ №1 (Миколаїв) – “Дніпро-волей” (Дніпро) – 3:0ВК “Миколаїв” (Миколаїв) – ДЮСШ №2 (Кам’янське) – 3:1