Кам’янські легкоатлети – призери обласного чемпіонату

23 та 24 квітня в місті Дніпро пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків з легкої атлетики (8-борство).

Учасники випробовували свої сили в таких змаганнях: біг на 100 м, стрибки в довжину, штовхання ядра, стрибки у висоту, біг на 400 м, біг на 110 м з бар’єрами, метання списа, біг на 1500 м.

Серед спортсменів були вихованці кам’янськоїДЮСШ№3, тренерської бригади Віктора, Раїси та Сергія Андросовичів Іван Андрюшкевич та Григорій Стаднійчук. Вони добре виступили та завоювали дві нагороди. Іван виборов “золото” змагань, а Гигорій став срібним призером.

Нагадаємо, Іван в січні цього року переміг на обласних змагання в Дніпрі: він здобув золоту медаль у стрибках у висоту з результатом 170 см. Григорій у лютому на обласному чемпіонаті у програмі стрибок у довжину посів друге місце з результатом 4.56 метрів.

Читайтетакож:

Боксерка з Дніпропетровщини виграла турнір в Латвії“Дніпро” на виїзді обіграв БК “Рівне” та став чемпіоном Суперліги