Кам’янське вперше приймає чемпіонати України з шашок

Одразу два чемпіонати України з шашок (чекерс та шашки-64) проходять на базі Дніпровського державного технічного університету. Змагання з чекерсу тривали з 2 по 7 листопада, а сьогодні стартував чемпіонат з шашок-64, який завершиться 14 листопада. В чемпіонатах беруть участь спортсмени з Києва,Харкова, Кам’янського та інших міст країни.

На завершення першого чемпіонату завітав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов. Він вручив переможцям нагороди та подарунки, а також побажав успіхів у наступному.

«Дуже приємно, що серед призерів багато представників нашого міста: учнівства та студентства.

Кам’янські шашкісти – в числі лідерів у міжнародному шашковому спорті. Щорічно входять до складу збірної команди України. А їхні досягнення увійшли у світовуісторію шашкового спорту.

Дякую ректору ДДТУ Віталію Гуляєву, головному судді чемпіонату Ігорю Губарєву, Управлінню молоді та спорту та всім, хто долучився до організації заходу.

Горді за наших спортсменів та завжди готові підтримувати їх на шляху до нових звершень!» – зазначив Андрій Білоусов.

Нагадаємо, у класичній програмічемпіонату з чекерсу, яка тривала з 2 по 5 листопада,  кам’янчани здобули чотири медалі: золото виборов Перемітько Ілля, срібло – Савінський Добриня та Федорченко Аріна, бронзу –  Губарєва Анастасія. Ще одну медаль, бронзову, завоювала кам’янчанка Віра Попруга, що зараз представляє місто Дніпро.

6 листопада боротьба за нагороди продовжилася у швидкій програмі, і кам’янчани здобули ще 4 нагороди: золото знову виборов Перемітько Ілля, срібло – Губарєва Анастасія та ФедорченкоАріна, бронзу –  Жукоцький Володимир. Ще одну бронзову медаль здобула Віра Попруга.

У змаганнях з блискавичної гри, які відбулися сьогодні, в останній день чемпіонату України з чекерсу, шашкісти з Кам’янського знову отримали 4 медалі: третє золото здобув Перемітько Ілля, срібну нагороду отримала Губарєва Анастасія, бронзові – Підгорний-Піцик Олег та Федорченко Аріна. Попруга Віра цього разу виборола срібло.