Кам’янчанина, що торгував коноплею, засудили на 9 років позбавлення волі з конфіскацією

logo

Skip to content

Чоловік налагодив схему збуту канабісу на території Кам’янського та області. Під час обшуку за його місцем проживання було вилучено понад 20 кг канабісу, насадження конопель та обладнання для вирощування.

Як йдеться вматеріалах справи, чоловік вирощував ці рослини на земельних ділянках за місцем мешкання. Зібраний «урожай» висушував та переробляв на наркосировину за допомогою саморобних пристроїв. Збував канабіс оптовими партіями.

За принципової позиції Кам’янської окружної прокуратури суд визнав винним місцевого мешканця у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу в особливо великих розмірах та незаконному посіві, вирощуванні рослин конопель (ч. 3 ст.307, ч. 1 ст. 310 КК України). Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією належного майна.

Однак суд першої інстанції перекваліфікував дії обвинуваченого з ч. 3 ст. 307 на ч. 3 ст. 309 КК України та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

Прокурори не погодились із цим рішенням та оскаржили його в апеляційному порядку.

Дніпровський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу Кам’янської окружної прокуратури таскасував вирок першої інстанції. Наразі вирок набрав законної сили.

Навігація записів