Кам’янчанин Віталій Плакущий здобув комплект нагород на чемпіонаті Європи з пара кульової стрільби

logo

Skip to content

Кам’янчанин Віталій Плакущий здобув комплект нагород на чемпіонаті Європи з пара кульової стрільби

Надзвичайнояскраво виступили українські парастрільці на чемпіонаті Європи, що проходив з 28 травня по 7 червня в іспанському місті Гранада: у доробку України – 16 високих нагород: 5 золотих, 6 срібних та 5 бронзових медалей, один рекорд світу та перше місце за загальною кількістю нагород і друге місце – за кількістю золотих медалей. Про це повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

До складу національної паралімпійської збірноїувійшли три спортсмени Дніпропетровщини: кам’янчанин Віталій Плакущий і Віталій Ситник з Синельниківщини, які здобули повні комплекти нагород, і дніпрянка Ірина Ляху, яка здобула золото та срібло.

Результати спортсменів Дніпропетровщини:

Команда R4 – пневматична гвинтівка стоячи, мікс: Ковальчук Василь (Одеська область), Ситник Віталій та Плакущий Віталій – 1 місцеКоманда R5 – пневматична гвинтівка лежачи мікс 10 м – Ковальчук Василь, Плакущий Віталій, Ситник Віталій –2 місцеКоманда R9 – малокаліберна гвинтівка лежачи 50 м – Ковальчук Василь, Ситник Віталій та Плакущий Віталій – 3 місцеКоманда Р3 – малокаліберний пістолет 25 м мікс: Денисюк Олексій (Вінницька область), Матафонов Юрій (Одеська область), Ляху Ірина – 1 місцеВправа Р6 – пневматичний пістолет, командна вправа мікс: Денисюк Олексій та Ляху Ірина – 2 місце Команда R6 – малокаліберна гвинтівка мікс лежачи 50 м – Давиденко Наталія (Черкаська область), Матафонов Юрій,Ляху Ірина – 2 місце

Чемпіонат Європи в Іспанії був ліцензійним на Паралімпійські ігри – 2024. Сьогодні збірна України з пара кульової стрільби вже має 6 ліцензій.

Навігація записів