Кам’янчанин хотів заробити легкі гроші, а отримав вирок за шахрайство

logo

Skip to content

Кам’янчанин хотів заробити легкі гроші, а отримав вирок за шахрайство

Раніше судимий мешканець Кам’янського став посередником шахраїв, бажаючи заробити легких грошей в інтернеті.

Як стало відомо з матеріалів судової справи, у травні 2023 року у фейсбуці він створив оголошення про продаж дров, яких насправді у нього не було. 16 травня на зазначений в оголошенніномер зателефонував потенційний покупець. Продавець повідомив , що умовою продажу та доставки дров є передплата грошових коштів у сумі 6000 гривень. Цю суму покупець перевів на банківську картку обвинуваченого. Через деякий час покупцю знову зателефонував продавець та повідомив останньому, що потрібно перерахувати ще грошові кошти у сумі 4000 гривень , так як в автомобіль працівники звантажили більше дров, ніж він замовляв та 800 гривень за послуги. На цю умову покупець теж погодився іперерахував додатково 4800 грн. Після чого продавець обірвав зв’язок, а обіцяних дров покупець так і не отримав.

У суді обвинувачений пояснив, що у травні 2023 року йому було запропоновано роботу у вигляді того, що йому на його особистий рахунок будуть надходити кошти, а він має їх перевести на певний рахунок та отримати відсоток, на що він погодився. Оголошення не створював, фото в оголошенні були не його та номер мобільного телефону також йому не належав. Він отримував гроші відпотерпілого та перераховував їх на інший рахунок.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України 2001 року, та призначити йому покарання у вигляді 3 років обмеження волі.

Крім того, шахрай має відшкодувати потерпілому 10 800 грн матеріальної шкоди і 20 000 грн моральної шкоди, а також 2 000 грн за послуги адвоката.

Навігація записів