Кам’янчани стали призерами Чемпіонату Дніпропетровської області з настільного тенісу

logo

7 та 8 червня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з настільного тенісу серед спортсменів 2013 року народження та молодших.

Змагання зібрали спортсменів з усієї Дніпропетровщини. Турнір проходив в рамках Всесвітнього Олімпійського дня-2024, який кожного червня святкує весь світ.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ№1, тренерки Надії Гедз. Спортсменигідно виступили та вибороли призові місця.

Так, Вікторія Корнієнко, 2014 року народення, посіла 2 місце в особистому та 3 місце у парному жіночому заліку. Марія Гомілко, також 2014 року народження, зайняла 3 місце в особистому заліку та 3 місце у парному жіночому заліку. Ярослава Гедз, 2013 року народження, посіла 5 місце в особистому заліку, 1 місце в парному жіночому заліку та 3 місце у змішаному розряді.

Кам'янчани стали призерами Чемпіонату Дніпропетровської області з настільного тенісуКам'янчани стали призерами Чемпіонату Дніпропетровської області з настільного тенісу

Читайте також:

Кам’янські веслувальники – призери командного Чемпіонату УкраїниКам’янські тенісистки посіли перші місця на міжнародному турнірі в Словакії