Кам’янчанка Єлизавета Стогній отримала посвідчення кандидата у майстри спорту з козацького двобою

logo

У Кам’янському стало більше кандидатів у майстри спорту.

На днях голова “Дніпропетровської обласної спортивної федерації козацького двобою” – відокремленого підрозділу ГО “Української спортивної федерації козацького двобою” Микита Івашина разом із старшим тренером збірної команди Дніпропетровської області Станіславом Тимченко привітали та вручили посвідчення кандидата умайстри спорту України Єлизаветі Стогній (наказ Департаменту молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації 01.1-Р від 15.01.2024 року).

Нагадаємо, що у вересні минулого року у місті Швабмюнхен (Німеччина) проходив Чемпіонат світу з козацького двобою, де вихованка кам’янської ДЮСШ№1 Єлизавета Стогній стала чемпіонкою світу з козацького двобою серед юнаків, а також бронзовою призеркою змагань.

Також, відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України №7651 (від 22.12.2023) та № 7787 (від 28.12.2023) затверджено склади національних збірних команд України з літніх олімпійських та неолімпійських видів спорту на 2024 рік. Єлизавета потрапила до збірної і буде змагатися у її складі на міжнародних змаганнях з козацького двобою.