Кам’янчанам пояснили, чому під час стабілізаційних відключень в деяких районах може працювати зовнішнє освітлення

logo

Skip to content

Кам’янчанам пояснили, чому під час стабілізаційних відключень в деяких районах може працювати зовнішнє освітлення

Причина проста – трансформаторна підстанція, від якої заживлено зовнішнє освітлення окремого району, може підпадати під зовсім іншу групу, в якій стабілізаційне відключення у ці години не задіяно.

Пояснення з цього приводу містянам надав заступник міського голови, який курує напрям ЖКГ та цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Дмитро Губський:

«Требарозуміти, що система електропостачання міста – це досить складна мережа, тому в деяких районах можливі випадки, коли зовнішнє освітлення заживлено від станцій, які знаходяться в інших групах. Тобто від тих, де в ці години стабілізаційне відключення не задіяно. На жаль, це призводить до хибного розуміння, чому зовнішнє освітлення не вимикають одночасно з житловим фондом за графіком. Його вимикають, але за графіком тієї групи, від якої воно заживлено.

Наочний приклад – проспект Свободи, колипо одній стороні проспекту зовнішнє освітлення є, а по іншій його немає, тому що заживлено ці ділянки  від підстанцій  різних груп.

Зовнішнє освітлення не є якоюсь окремою частиною, просто ділянки цієї системи також належать до груп під відключення, які можуть не співпадати з групами, в яких знаходиться житловий фонд окремого району», – пояснив заступник міського голови.

Навігація записів