Кам’янчан запрошують долучитися до громадського обговорення перейменування двох вулиць

logo

Skip to content

Кам’янчан запрошують долучитися до громадського обговорення перейменування двох вулиць

13 жовтня розпочалися Е-консультації щодоперейменування окремих вулиць Кам’янської міської територіальної громади. Громадське обговорення проводиться щодо перейменування наступних вулиць:

вулиця Межова на вулицю Владислава Горбоноса

Із відповідною пропозицією до Кам’янської міської ради звернулася Криничанська селищна рада. 14 квітня 2023 року Криничанською селищною радою було прийнято рішення про перейменування в смт Аули вулиці (провулка) Межової (-го) навулицю (провулок) Горбоноса Владислава. Оскільки по даній вулиці проходить межа між Криничанською територіальною громадою (смт Аули) та Кам’янською міською територіальною громадою Криничанська селищна громада звернулася із пропозицією перейменувати вулицю Межову у Кам’янському на вулицю Владислава Горбоноса. Горбонос Владислав Олександрович народився 13 грудня 2000 року в місті Дніпродзержинськ. Закінчив Харківську академію Національної гвардії України в 2022 році. Загинув 12 листопадаминулого року на Харківщині. За побажанням батьків похований на кладовищі смт Аули. Посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

вулиця Українська (Заводський район)

Попереднє громадське обговорення питання перейменування вулиці Української (Заводський район) проводилося упродовж травня-липня цього року. Містяни надали дві пропозиції щодо нової назви: вулиця Георгія Нарбута та вулиця Пилипа Орлика. Післязавершення обговорення до міської ради надійшла пропозиція від ПрАТ «Дніпровагонмаш» щодо перейменування цієї вулиці на «вулицю Вагонобудівників». Ураховуючи малу кількість голосів під час попереднього голосування за пропозицію «вулиця Георгія Нарбута», Комісією було ухвалено рішення про проведення повторного голосування із врахуванням обох пропозицій.

Проголосувати, надати свої пропозиції містяни можуть, залишивши коментар на платформі EDEM, чи відправити на електронну адресуpolitika@kam.gov.ua, із зазначенням ПІБ автора та адреси проживання. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Пропозиції та зауваження приймаються до 13 грудня включно. Опитування триватиме до 13 грудня включно.

Навігація записів