Юних дніпрян запрошують відвідати літній табір та стати справжніми українськими вовкулаками

logo

Юних дніпрян запрошують відвідати літній табір та стати справжніми українськими вовкулаками

Мешканців Дніпра та Січеславщини запрошують приєднатися до літнього патріотичного експрес-табору «Вовкулаки» та стати частиною цілого комплексу цікавих заходів для юнаків та дівчат, які направлені на їхнє культурне та національне виховання. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку табору у Facebook.

Приєднатися до табору можуть діти з 8 до 16 років, а також їхні батьки, яких зарошують стати волонтерами .

Зазнається, що дійство відбуватиметься протягом п’яти днів на річці Оріль. Протягом цього часу діти під керівництвом україномовних сертифікованих викладачів та волонтерів навчаться чи удосконалять свої знання у: — рідній мові, національних міфах та легендах;- проживання в туристичних наметах;- виживання в дикій природі;- основи мандрівництва та таборництва;- основи топографії;- приготування здорової їжі на відкритому вогні;-  різноманітних майстер-класах

Майстер-класи проведуть співробітники Дніпропетровської бібліотеки для молоді ім М.Світлова, КЗО «Центр Допризовної Підготовки», ГО «Український Культурний Центр», Військо Запорозьке Низове, вчителі навчальних закладів м. Дніпра. Деякі лекції проведуть викладачі ДНУ ім.О.Гончара та студенти Уманського Державного Педагогічного Університету ім.Павла Тичини.

«За результатами таборування ваші діти стануть шляхетними як леви, ініціативними як вовки й наполегливими в досягненні цілей як їжаки. Зголошуйтесь — ваші діти отримають незабутні враження», — наголошують організатори.

Більш детальну інформацію можна отримати у Facebook або за телефонами 0971678007 та 050-970-50-95.

Автор: Антон МОРОЗ